اسکیت برد،خرید اسکیت برد،فروش اسکیت برد،قیمت اسکیت برد

.
اطلاعات کاربری
درباره ما
خبرنامه
آخرین مطالب
لینکستان
دیگر موارد
آمار وب سایت

بازی و سرگرمی های قدیمی امروزه جای خودشان را به بازی وسرگرمی هایی با رنگ بوی تکنولوژی وفناوری داده اند. زمان زیادی از حضور اسکیت نمیگذرد . وسیله ای که احتیاجی به دور هم جمع کردن گروهی از دوستان نداشت در دوران خود مخاطبان زیادی را به خود جلب کرد.

اجزا و قطعات اسکوتر برقی هوشمند

همین امر مورد توجه سازندگان وسایل تفریحی ورزشی قرار گرفت و آنها توانستند با به کارگیری علم و فناوری روز دستگاهی به مراتب بهتر از اسکیت به نام اسکوتر برقی یا هوشمند طراحی و تولید کنند.

اسکوتر برقی ظاهری ساده ولی در عین حال محکمی دارد که کاربر به محض دیدن آن به دلیل سادگی اش ارتباط خوبی با آن پیدا میکند.

این دستگاه از بدنه آلومینیومی در عین حال محکم ومقاوم در برابر ضربات احتمالی ساخته شده است. که همین بدنه آلومینیومی در برخی مدل های موجود در بازار این امکان را به دستگاه میدهد که ضد آب باشد و بتواند در محیط های مرطوب یا حتی خیس حرکت کند و مشکلی برایش به وجود نیاید.

اسکوترها مجهز به چراغ هایی هستند که روی بدنه دستگاه قرار گرفته اند. چراغ ها این امکان را به کاربران میدهند تا از قرارگرفتن صحیح پاهای خود مطمعن شوند . وقتی با گذاشتن پای خود به روی دستگاه چراغ ها سبز شدن میتوانید پای دیگر خود را روی دستگاه قرار دهید ولی اگر چراغ ها به رنگ قرمز در آمدند یعنی طرز قرار گرفتن شما روی دستگاه اشتباه است وباید آن را تغییر دهید.

این دستگاه مانند نسل های قدیمی خود بدون فرمان بوده و توسط فشاری که توسط عضلات پای شما به روی بدنه اسکوتر وارد میکند هدایت و کنترل میشود.

داخل بدنه اسکوتر موتوری تعبیه شده است که به کمک باتری فعالیت میکند هر چه موتور قرار گرفته در دستگاه قوی تر باشد مقدار وزنی که میتواند تحمل کند حداکثر در برخی مدل ها تا 120 کیلوگرم خواهد بود .

باتری قرار گرفته در اسکوتر مانند سایر وسایل الکتریکی احتیاج به شارژ و تجدید قوایی دوباره دارد . وجود نمایشگری که روی اسکوتر قرار داده شده است این امکان را به شما میدهد تا بتوانید به راحتی زمان استفاده از شارژر را تشخیص و باتری را شارژ کنید.

در مدل های پیشرفته اسکوتر لوازم جانبی برای جذابیت بیشتر قرار داده شده است. وسایلی مثل: بلوتوث و اسپیکر و ریموت که وجود این وسایل به جذابیت دستگاه اضافه میکند.:: بازدید از این مطلب : 76
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
ن : هایپر جیم
ت : پنج شنبه 7 مرداد 1395
.

این روزها به قدری استفاده از اسکوترهای برقی وهوشمند, برای افراد مختلف تازگی و زیبای دارد که حتی می توان استفاده و تبلیغ آن را هم در موزیک ویدوها و فیلم ها نیز دید.جابه جایی راحت و همراه هیجان اسکوتر باعث شده تا جایگاهی خوبی بین طرفداران خود به ویژه جوانان پیدا کند .

اسکوترهای هوشمند توسط موتور قدرتمندی که با باتری انرژی خود را بدست می آورد, فعالیت میکنند که این امر باعث میشود این دستگاه احتیاجی به سوخت های فسیلی نداشته باشد . در نتیجه نه این سوخت های گران بها از بین میروند و نه آسیبی به محیط زیست وارد میشود و این امر باعث شده اسکوتر طرفداران زیادی بین دوستداران محیط زیست برای خود دست وپا کند.

برای استفاده از اسکوتر برقی هیچ محدودیتی وجود ندارد . از سن 10تا 40 سال با توجه به مدل انتخابی میتوانند استفاده کنند, بدون اینکه لازم باشد برای مدت زمان طولانی آموزش خاصی ببینند و مربی در کنار خود داشته باشند.این وسیله ورزشی تفریحی را میتوان در اکثر مکانها مانند: پارکها, فروشگاها, کنار ساحل , در مکان های تفریحی و معابر استفاده کرد.

اسکوتر های برقی به چه دردی میخورند؟

اوزانی که میتوانند از اسکوتر برقی استفاده کنند از 30 تا 120 کیلوگرم است. وارد شدن این وزن چه از طرف شخص خود کاربر و چه جسمی که احتمالا کاربر بخواهد جا به جا کند, تفاوتی ندارد . فقط باید در هنگام خرید دستگاه به مدل انتخابی خود توجه داشته باشید تا مدلی را انتخاب کنید که توانایی آن را داشته باشد تا وزن مورد نظر شما را تحمل کند تا دچار مشکلی نشوید.

همانطور که گفته شد استفاده از اسکوتر بسیار راحت بوده و احتیاجی به طی مدت زمان خاصی ندارد . فقط میتوان با صرف 10 دقیقه از زمان خود به راحتی از این وسیله ورزشی تفریحی لذت ببرید .برای شروع کار خود هم با این دستگاه برای بار اول از شخص دیگری برای همراهی و کمک به ایجاد تعادل, کمک بگیرید.

پای راست خود را روی پدال های تعبیه شده دستگاه قرار داده و پس از اطمینان از درست قرار گرفتن پای خود , پای چپ خود را به آرامی با همراهی شخص دیگری روی بدنه اسکوتر قرار دهید.سرعتی که میتوانید با سوار شدن روی این دستگاه تجربه کنید حدود 15 تا 20کیلومتر است که در مدل های مختلف بنا به انتخاب خریدار متغیر است.

کم یا زیاد شدن یا چرخش به سمت راست و چپ یا به سمت غقب حرکت کردن همگی به میزان فشاری که کاربر توسط عضلات پای خود روی دستگاه وارد میکند بستگی دارند .هرچه این فشار کمتر باشد سرعت کمتر و شتاپ دستگاه کاهش پیدا میکند و هر چه فشار وارده بر روی پدال های دستگاه بیشتر اسکوتر شتاب بیشتری به خود میگیرد.:: بازدید از این مطلب : 54
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
ن : هایپر جیم
ت : پنج شنبه 7 مرداد 1395
.

اسکوتر برقی یا هوشمند مدت زمانی ست که جای خود را در بین اکثر اقشار جامعه باز کرده است .آن هم به دلیل کاربردهای متنوع و گوناگونی که دارد است. از اسکوتر برقی در امور تفریحی ورزشی و یا حتی در حمل ونقل و جابه جایی راحت وآسان میتوان از این وسیله استفاده کرد.

قطعات داخلی اسکوتر برقی

کار کردن با اسکوتر را میتوان به راحتی و در مدت زمان کوتاهی کمتر از 10 دقیقه یاد گرفت و احتیاجی به کلاس آموزشی و در اختیار داشتن مربی ندارد.

*اسکوتر از بدنه محکم آلومینیومی سبک و ضد آبی ساخته شده است که نمونه های نامرغوب آن سنگین تر خواهند بود .

*داخل اسکوتر برقی سنسورهای حساس وهوشمندی قرار داده شده اند که این امکان را به شما میدهد که با کوچکترین فشار وارده بر روی اسکوتر دستگاه عکس العمل نشان داده و فرمان شما را اجرا کند.

*چراغ های قرار داده شده در داخل دستگاه یکی از مهم ترین ویژگی های اسکوتر به حساب می آیید زیرا این امکان را به کاربر میدهد تا در قدم اول از قرار گرفتن پاهایش روی موتور مطمعن شود و در قدم بدی بتواند مسیر حرکت خود را به ویژه در شب که دید کاربر کمتر است به طور واضح ببیند.

*از دیگر اجزای تشکیل دهنده اسکوتر برقی میتوان به باتری آن اشاره کرد که نقش بسار مهمی در عملکرد این نوع دستگاه ها دارد. باتری های تعبیه شده در اسکوتر های برقی انواع مختلفی دارند که بنا به موارد مصرف دستگاه ومدل آن متفاوت هستند.

*شارژر مناسب از دیگر قطعات حساس و حیاتی این وسیله ورزشی تفریحی ست زیرا که بدون داشتن شارژری خوب عمر دستگاه وکارایی آن کاسته میشود .این دستگاه هم مانند سایر دستگاه هایی که قابلیت شارژ شدن دارن باید به طور کامل در هنگام خالی شدن باتری شارژ وسپس از پریز برق کشیده شوند در غیر این صورت از عمر دستگاه کاسته خواهد شد.

*موتوری که داخل اسکوترهای برقی تعبیه شده است از لحاظ قدرتی متفاوت هستند . هرچه قدرت موتور کمتر باشد فشاری که میتواند بر روی خود تحمل کند کم خواهد بود وهر چه قدر موتور بیشتر باشد حداکثر میتواند وزنی معادل120 کیلوگرم را برروی خود تحمل کند.

*در نمونه های پیشترفته وجدید نسل اسکوترهای برقی سنسوری برای عملکرد ریموت جهت خاموش وروشن کردن دستگاه و یا زیاد وکم کردن سرعت دستگاه تعبیه شده است.

*اسکوترهای نسل جدید مجهز به بلوتوث نیز هستند که داخل بدنه دستگاه کار گذاشته شده اند و این امکان را به کاربر میدهند که بتواند هر آهنگ و صدایی را به دلخواه خودش از گوشی همراه خود به صورت کاملا واضح کیفیت صدایی بالا گوش دهد .:: بازدید از این مطلب : 144
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
ن : هایپر جیم
ت : سه شنبه 22 تير 1395
.

با شنیدن نام اسکوتر فورا ذهن یاد وسیله برای بازی و تفریح بچه ها می افتد در صورتی که با گذشت زمان و پیشترفت علم و تکنولوژی این وسیله تفریحی هم تغییرات زیادی کرده است و به طبع کامل تر و کاربردی تر در زندگی امروزی ما شده است.

اسکوتر برقی وسیله ایست ورزشی و تفریحی که با ظاهری ساده و زیبا توجه همه را به خود جلب میکند. این وسیله برای اکثر سنین مخصوصا افراد 20 تا 40 سال مناسب است .
اسکوتر در مدل ها و طراحی های متنوع زیادی حتی با اوزان مختلف تولید و به بازار ارائه شده است.

بررسی فنی اسکوتر برقی

این دستگاه از بدنه ای ساده در عین حال محکم و پلاستیکی ساخته شده است. اسکوتر های برقی یا اسمارت بالانس بدون فرمان بوده موتور محور است که در مدل های پیشرفته این دستگاه به دوموتور قوی وهوشمند تجهیز شده اند.

جنس چرخ های این دستگاه پلاستیکی بوده ولی در عین حال مقاوت در برار تحمل سنگینی معادل حداکثر120 کیلوگرم .در واقع نیازی نیست از پلاستیکی بودن چرخ ها ترسی به دل خود راه دهید.

باتری های موجود در دستگاه قابل شارژ هستند و حداکثر تا 2 ساعت است که این مدت زمان بنا به مدل انتخابی شخص متفاوت است . اسکوتر برقی قابلیت استفاده در اماکن ویا معابر خیس ومرطوب را دارد ومیتواند دمای منفی 15 درجه را نیز تحمل کند بدون اینکه به دستگاه آسیبی وارد شود.

قطر چرخ های دستگاه معمولا 10اینچ میباشد و باتری که داخل اسکوتر ها قرار داده شده است معمولا 36 ولتی که البته ساخت کمپانی های مختلفی میتوانند باشند.

همان طور که اشاره شد اسکوتر ها بنا به موارد استفاده آنها قابلیت های متفاوتی دارند به طور مثال اسکوترهایی طراحی و ساخته شده اند که مناسب جهت استفاده در سطوح ناهموار هستند و دیگر مدل های مشابه آن این قابلیت را ندارند و در صورت استفاده از آنها ممکن است برای کاربر مشکل و آسیبی رخ دهد.

بر روی بدنه اسکوتر برقی یا اسمارت ویل چراغ ها وسنسورهایی تعبیه وطراحی شده است هنگام قرار گرفتن کاربر بروی دستگاه این چراغ ها وسنسورها فعال میشود . این چراغ ها وسنسورها به جهت کمک به مصرف کننده طراحی شده است چرا که چراغ های آن باعث اطمینان خطر شخص از درست قرار دادن پاهای خود روی دستگاه میشود این چراغ ها در صورت صحیح قرار گرفتن پاها سر جای خود به رنگ سبز و در صورت خطا قرار گرفتن پاها به رنگ قرمز در می آیند.

مزیت دیگر این چراغ ها در هنگام تاریکی و کم بودن نور است که این چراغ ها میتوانند روشنایی لازم را برای اینکه کاربر اطراف وجلوی خود را ببیند فراهم کنند.

سنسورها هم نقش بسیار زیادی در اسکوترها دارند .این سنسورها این امکان را به کاربر میدهد تا به محض کوچکترین اشاره بتوانند مسیر وسرعت دستگاه را کنترل کند.

اسکوتر دستگاهی ست شارژی و به همین دلیل نشانگری هم بر روی دستگاه طراحی شده است که مانند سایر دستگاه هایی که احتیاج به شارژ دارند این نمایشگر هم میزان طول مدت عمر باتری را نشان دهد تا کاربر بتواند به موقع نسبت به شارژ مجدد آن اقدام کند.

اسکوترهای برقی در انواع ومدل ها برای کاربردهای متفاوتی طراحی شده اند که در برخی از مدل ها ی آن این دستگاه به ریموت نیز مجهز شده است .ریموتی که با آن میتوان دستگاه را روشن وخاموش یا سرعت دستگاه را کم و زیاد کرد که همین امر باعث جذابیت بیشتر این نوع اسمارت ویل ها شده است.

از دیگر قابلیت هایی که در نسل جدید اسکوترها دیده میشود طراحی و تعبیه کردن بلوتوثی داخل اسکوتر هاست.بلوتوثی که به وسیله آن به راحتی هر موزیک وصدای لخواهی که به طور مثال در گوشی همراهتان دارید را پلی کرده وتوسط دستگاه مانند یک اسپیکر بزرگ بلند و شفاف گوش دهید.

در پایان هم باید متذکر شد این دستگاه هم مانند سایر دستگاه هایی که احتیاج به شارژ دارند در وصل کردن وخارج کردن آنها از برق باید دقت زیادی شود تا ناخواسته با زیاد قرار دادن آن داخل پریز برق باعث خرابی زود هنگام آن نشویم.:: بازدید از این مطلب : 100
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
ن : هایپر جیم
ت : سه شنبه 22 تير 1395
.

مدت زمان زیادی از زمانی که به اسکیت یا حتی کمی بعد تر از آن اسکوتر ها به چشم یه وسیله ای صرفا برای بازی وسرگرمی نگاه میشد نمی گذرد .

نسل جدید اسکوتر ها با ظاهری ساده و زیبای خود توانستنند جای زیادی در زندگی مردم مخصوصا نوجوانان وجوانان باز کنند . آسان بودن کار با اسمارت اسکوتر ها باعث شده موارد استفاده آنها تنها به سرگرمی ختم نشود .

امروزه از اسکوترها به عنوان وسیله ای برای جابه جایی اسان و بدون ضرر برای محیط زیست نیزیاد میکنند که طرفداران وعلاقه مندان به محیط زیست را به خود جلب کرده است.
در داخل اسکوتر باتری تعبیه شده است که قابل شارژ بوده واحتیاجی به تعویض یا استفاده از سوخت های فسیلی نیست که این یکی از مزیت های نسل اسکوتر ها ست.

مزایای استفاده از اسمارت اسکوتر

اسمارت اسکوتر را در تمام مکان ها اعم از : معابر .پارک ها وفروشگاه ها استفاده کرد بدون اینکه احتیاج به گذراندن دوره آموزشی خاصی باشد.

قدرت و شتاب این دستگاها بنا به مدل انتخابی متغییر ولی غالبا سرعتی معادل 15 تا 20 کیلومتر را میتواند به کاربر ارایه دهد بدون اینکه شخص استفاده کننده برخلاف اسکیت های قدیمی نیروی عضلانی وحرکتی زیادی را صرف استفاده از دستگاه کند.

از اسمارت اسکوتر را در هر وزن و سنی میتوان استفاده کرد از سن 20سال تا40سال یا کاربری با وزنی معادل 120 کیلوگرم.

چراغ هایی که در این دستگاه تعبیه شده است این امکان را به کاربر میدهد تا از نحوه قرار گیری پاهای خود روی دستگاه مطمعن شود و هم چنین بتواند مسیر حرکت خود را به طور روشن و واضح ببیند که همین امر باعث میشود از خطرات وآسیب دیدگی های احتمالی جلوگیری شود.

مدت زمان یادگیری و استفاده اسکوتر بسار اندک است وشخص استفاده کننده می تواند در مدت زمانی کمتر از 10دقیقه این وسیله ورزشی را استفاده کند .برای استفاده از این دستگاه کافیست پای راست خود را به ارامی روی پدال های قرار گرفته شده روی دستگاه بگذارید وسپس با کمک گرفتن از تکیه گاهی مطمعن یا شخص دیگری با حفظ تعادل خود پای دیگرا نیز روی دستگاه قرار دهید.

کنترل وهدایت این دستگاه بدون فرمان و نیروی وارده بر پدال ها انجام میشود که به سمتی که شما فشار وارد کنید اسکوتر به همان سمت حرکت میکند.

ایستادن و متوقف شدن این دستگاه هم به راحتی انجام میشود .کافیست سرعت خود را تا جایی که ممکن است پایین بیاورید و یکی از پاهایتان را به ارامی روی زمین بگذارید. به همین راحتی دستگاه متوقف میشود.:: بازدید از این مطلب : 97
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
ن : هایپر جیم
ت : سه شنبه 22 تير 1395
.

اسکوتر های نسل جدید در مقایسه با اسکیت های قدیمی و اسکوتر های نسل گذشته خیلی ساده تر و به کار گیری آن خیلی آسان است که مدت زمان آن بیشتر از 10دقیقه نمیشود.

این دستگاه برای هر سنی از 20تا 40 سال نیز به راحتی بدون بروز هیچ مشکلی قابل استفاده است.

فقط در ابتدا باید توجه داشت تا مدلی را خریداری کنید که متناسب با سرعت کاربردی خود که معمولا از 15 تا 20کیلومتر باشد که این سرعت در مدل های مختلف متفاوت است.

آموزش استفاده از اسکوتر هوشمند

برای استفاده از دستگاه برخلاف اسکیت که احتیاج به گذراندن کلاس های آموزشی و مربی داشت ندارد و به راحتی بدون طی کردن مدت زمان کوتاهی از اسکوتر لذت ببرید . فقط کافیست در ابتدا با حضور شخص دیگری در کنار خود و یا حتی با کمک گرفتن از دیوار و تکیه گاه محکمی برای حفظ و ایجاد تعادل به آرامی شروع به حرکت کنید.

1- در ابتدا پای راست خود را به آرامی روی دستگاه قرار دهید در حالی که تمام وزنتان روی پای عقبی ست و وقتی که چراغ دستگاه به نشانه قرار گرفتن صحیح پای شما روی دستگاه به رنگ سبز در آمد به آرامی پای چپ خود را روی اسکوتر بگذارید. این چراغ ها علاوه بر راهنمای شما برای نحوی قرار گیری پاهایتان به شما این کمک را میکنند که در هنگام شب و تاریکی و یا جاهایی دید شما کمتر میشود مسیر حرکت و اطراف آن را به صورت واضح ببینید و دچار مشکلی نشوید.

2- اسکوتر دستگاهی بسیار هوشمند است که با پدال هایی که روی دستگاه تعبیه شده است کنترل و هدایت میشود . فقط کافیست برای به جلو رفتن و حرکت دستگاه پای خود را به آرامی روی پدال ها فشار دهید.

3- برای چرخیدن و حرکت به طرفین راست و چپ کافیست میزان فشار وارده بر روی دستگاه را به وسیله عضلات پای خود کنترل کنید . وقتی میخواهید به سمت راست حرکت کنید پای راست خود را با بیشتر به روی پدال فشار داده و وقتی قصد دارید به سمت چپ بچرخید یا حرکت کنید پای چپ خود را بر روی پدال دستگاه بیشتر فشار دهید.

4- هیجانی که برای شخص استفاده کننده از اسکوتر ایجاد میشود وصف نشدنی ست . فقط به خاطر داشته باشید وقتی برای بار اول از این دستگاه استفاده میکنید سرعت اسکوتر که با پدال های زیر پایتان کنترل میشود را بالا نبرید و وبه دلیل احساس شناور بودنی که به شما دست میدهد پای خود را یک دفعه ای از روی دستگاه بلند نکنید.

5- برای عقب حرکت کردن با اسکوتر کافی ست نوک انگشتان پای خود را به آرامی بلند کرده و با پاشنه پایتان به روی دستگاه فشار وارد کنید.

6- و در آخر برای پیاده شدن از روی دستگاه باید تا میتوانید سرعت دستگاه را پایین آورده و با کمک گرفتن از شخص دیگر یا استفاده از تکیه گاهی مانند دیوار ابتدا پای راست خود را از پشت دستگاه زمین بگذارید و بعد پای چپتان را.:: بازدید از این مطلب : 103
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
ن : هایپر جیم
ت : سه شنبه 22 تير 1395
.

امروزه با وجود کارخانه ها و آلاینده های فراوانی که در تمام کشورها وجود دارد وجود مشکلات زیادی ازجمله انواع بیماری ها ریوی وغیره... خود نمایی میکند.

اغلب کشورها به دنبال آن هستند تا بتوانند با استفاده از راهکارهای مختلف این میزان آلودکی و خسارات مالی و به ویژ جسمانی را کاهش دهند .

استفاده از وسایل برقی که بدون ایجاد دود یا مصرف سوخت های فسیلی باشد بهترین گزینه ممکن برای بهبود این مشکل است.

اسکوتر برقی چیست؟

دستگاه اسکوتر برقی یا اسکوتر هوشمند چند سالیست که وارد عرصه جهانی شده که با توجه به سالم بودن و کاربرد آسانی که دارد مورد توجه عموم افراد واقع شده است. از کاربردهای دیگر این دستگاه میتوان به جنبه ورزشی تفریحی آن اشاره کرد که مورد توجه نوجوانان وجوانان قرار گرفته است.

اسکوتر برقی دستگاهی ست بدون فرمان که توسط یک محور متصل به دوچرخ حرکت میکند. این دستگاه شباهت بسیار زیادی به اسکیت دارد و به همین دلیل استفاده از آن کار مشکلی برای افراد علاقه مند نیست.

با گذاشتن یکی از پاها به روی دستگاه و حفظ تعادل میتوان پای دیگر را هم روی آن گذاشت و با فشاری که روی پدال ها وارد میکنیم میتوان هم تعادل خود و دستگاه را حفظ کرد و هم جهت چرخش دستگاه را عوض کرد.

اسکوتر برقی انرژی حرکتی خود را توسط باتری که داخل آن قرار داده شده است بدست می آورد . طول مدت زمان کار باتری 30 تا 90 دقیقه است که این مدت زمان با مدل دستگاه انتخابی کاربر متفاوت است.

داخل دستگاه چراغ هایی قرار داده شده که هنگام درست قرار گرفتن پاها سر جای خود به رنگ سبز در آمده که این نشان از قرار گرفتن صحیح پاهای کاربر است و در غیر این صورت چراغها به رنگ قرمز در می آیند که کاربر دستگاه متوجه نحوی اشتباه قرار گرفتن خود روی دستگاه میشود و همین امر باعث میشود از خیلی از خطر های احتمالی که امکان دارد با درست قرار نگرفتن بر روی دستگاه رخ دهد جلوگیری شود .

اسکوتر در انواع مختلف برای وزن های گوناگون و همچنین سطوحی" صاف یا شیب دار" که این دستگاه قرار است از آن استفاده شود متفاوت است.:: بازدید از این مطلب : 165
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
ن : هایپر جیم
ت : شنبه 12 تير 1395
.

در گذشته بازی های کودکان تنوع زیادی نداشت و بازی ها محدود به وسایل کهنه ای بود که اغلب یا در پارکها بود یا بچه ها ملزم به این بودن که چند نفری از دوستان خود را در کنارشان جمع کنند تا بتوانند باهم بازی کنند و وقت خود را بگذرانند .

در دنیای امروزی که هم تعداد بچه ها در خانواده ها کمتر شده وهم تردد والدین برای رساندن بچه ها به اماکن تفریحی سخت تر شده است وجود وسایل ورزشی تفریحی هوشمند و انفرادی برای خانواده ها کاملا حس میشود.

اسکوتر هوشمند چیست؟

اسکوترهای هوشمند امروزه در جهان و حتی در ایران در بین دوستداران تکنولوژی جایگاه ویژه ای پیدا کرده است.این دستگاها با ژیروسکوپ و پردازنده دقیق وحساسی که در داخل آن کار گذاشته شده است کار میکند و باعث حفظ تعادل کاربر میشود.

اسکوتر هوشمند وسیله ای ورزشی تفریحی ست بدون فرمان وپدال برای کنترل و با موتور هوشمندی که در قرار گرفته فرمان شخص کاربر را در واقع اجرا میکند.این وسیله شارژی بوده و به طور میانگین 30دقیقه طول مدت زمان مصرف باتری آن است و سرعتی معادل 15 کیلومتر در ساعت را با کاربردی آسان برای شخص کاربر دارد.

امروزه در جوامع پیشترفته افراد علاقه مند به محیط زیست هم علاوه بر استفاده تفریحی به عنوان یک وسیله حل و نقل بدون ضرر به محیط زیست از آن استفاده میکنند.

اسکوتر ها برای اوزان مختلف طراحی شده اند از وزن 20 تا نوع های پیشترفته آن که تا وزن 120 کیلوگرم هم تمحل میکنند. در انتخاب اسکوتر های هوشمند فقط باید دقت شود که با توجه به وزن شخص کاربر اسکوتر تهیه شود زیرا در غیر این صورت احتمال بروز مشکل و بهم خوردن تعادل شخص کاربر و آسیب دیدگی وجود دارد .

هرچه وزن شخص استفاده کننده از وسیله بیشتر باشد به دلیل فشاری که بر دستگاه وارد میشود مدت زمان مصرف باتری و شارژ دستگاه بیشتر است .در واقع شخصی با وزن بالای 100 کیلو نباید انتظار داشته باشد دستگاه همان زمانی فعالیت کند که وقتی کاربری با وزن پایین از آن استفاده میکند .

اسکوتر هوشمند با کاربردی آسان ویادگیری راحت در مدت زمان کوتاهی برای همه سنین مناسب وقابل استفاده است. فقط باید به نکاتی را برای امنیت اولیه شخص یاداوری میشود توجه شود تا مشکلی برای کاربری که برای اولین بار از این وسیله استفاده میکند ایجاد نشود.:: بازدید از این مطلب : 99
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
ن : هایپر جیم
ت : شنبه 12 تير 1395
.

در گذشته به دلیل محدویت های مکانی و حتی علمی که وجود داشت تعداد وسایل ورزشی که میتوانست مورد استفاده قرار بگیرد بسیار اندک بود. ولی امروزه با توجه به پیشرفت فناوری در امر ورزش وجابه جایی تحولاتی زیادی رخ داده که یکی از این فناوری های جالب و کاربردی "اسمارت اسکوتر" نامیده میشود .. "اسکوت" در فارسی در معنای سریع رفتن تند حرکت کردن به کار می رود .

اسمارت اسکوتر چیست؟

سالها پیش بعد از به وجود آمدن دوچرخه و وسایل حمل ونقلی آسان ومجهز شدن آنها به پیشرانه الکتریکی وسوختی نامشان تغییر یافت واسکوتر نامیده شد. اسکوتر در حقیقت به وسایل جدید که راندمان تردد و جابه جایی را افزایش داده اند اطلاق می گردد.

این محصول یک محور متصل به دوچرخ است که با باتری شارژ و قابل استفاده می باشد که میزان مصرف باتری با وزن شخص مصرف کننده رابطه ای مستقیم دارد . هرچه وزن شخص مصرف کننده بیشتر باشد اسکوتر زودتر احتیاج به شارژ مجدد پیدا میکند.

اسکوتر بسیار شبیه اسکیت است که سالها پیش در بین خانواده ها جا باز کرده و سن وسال هم نمیشناسد است با این تفاوت که احتیاج به آموزش خاصی و طی کردن دوره های خاصی برای خانواده ها ندارد و با صرف مدت زمان کوتاهی افراد میتوانند در هر سن و سال از آن به راحتی استفاده کنند که امروزه در بین کودکان جایگاه ویژه ای پیدا کرده است.
این وسیله ورزشی میتواند سرعتی حداکثر معادل 10 الی 15 کیلومتر بر ساعت را طی و وزنی معادل 30الی 110 کیلوگرم را تحمل کند که برای کابر آن هیجان زیادی را به وجود می آورد.:: بازدید از این مطلب : 66
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
ن : هایپر جیم
ت : شنبه 12 تير 1395
.

"اسمارت اسکوتر" یا اسکوتر برقی بر عکس اسم غیر آشنایش در بین عموم کاربردی آسان و راحتی دارد که افراد در سنین مختلف میتوانند به راحتی از آن استفاده کنند.

آموزش استفاده از اسکوتر برقی

یادگیری طریقه استفاده از اسکوتر بسار ساده است به شرطی که افراد چند قانون کلی را رعایت و به خاطر بسپارنند:

1-همراهی شخص دیگری در کنار شما از واجبات است تا در اوایل استفاده از اسکوتر که امکان بهم خوردن تعادلتان وجود دارد شما را کمک و از زمین خوردنتان جلوگیری کند .

2-بهتر است برای شروع کار در کنار دیوار یا مانعی مثل کانتیر ها یا حتی ماشین های پارک شده در کنار خیابانها حرکت کنید تا بتوانید تعادل خود را بیشتر حفظ و از زمین خوردن خود جلوگیری کنید.

3-برای شروع کار اول یک پای خود را روی اسکوتر بگذارید وبعد با انداختن تمام وزن خود روی پای عقبی سعی در ایستادن روی اسکوتر نمایید.باید توجه داشته باشد پاها روی پدال های گاز قرار بگیرند.

4-هنگام سوار شدن بر روی اسکوتر حتما پاها باید روی پدالها که ژیروسکوپه نامیده میشونند قرار بگیرنند تا تعادل شخص استفاده کننده به خوبی حفظ شود.

5-بر روی اسکوتر ها چراغ هایی طراحی شده است که به محض درست قرار گرفتن پاها بر روی این وسیله چراغ ها سبز ودر غیر این صورت قرمز خواهند شد .پس به نحوی قرار گرفتن پاهای خود توجه کنید.

6-حس معلق بود روی زمین وعدم تعادلی که در بار اول امتحان این وسیله به انسان دست میدهد حسی زیبا و وصف ناشدنی ست که شمارا ترغیب به دوباره ویاحتی چند باره تجربه کردن آن میکند.

*پس به آرامی اول پای راستتان را روی اسکوتر قرار دهید وبعد پای چپتان را

*برای مستقیم حرکت کردن فقط کافیست پاهایتان را به جلو کمی فشار دهید.

*برای هر چرخش و به سمتی حرکت کردن فقط کافیست سمتی که قصد دارید به آ ن سمت حرکت کنید همان پا را محکم تر فشار دهید . برای مثال اگر می خواهید به سمت راست حرکت کنید پای راست خود را محکم تر فشار دهید و اگر به سمتع چپ قصد دارید بپیچید پای چپ خود را محکم تر روی پدال های اسکوتر فشار دهید تا این دستگاه به همان سمتی حرکت کند که شما می خواهید.

*در آخر هم اگر قصد دارید به سمت قب برگردید و قصد رد کردن مانعی را از سر راه خودتان دارید میتوانید به راحتی نوک انگشتان خود را از سطح اسکوتر جدا کنید و به آرامی خودتان را به سمت قب بکشید .خواهید دید که با کوچکترین اشاره شما دستگاه همان کاری را خواهد کرد شما از آن میخواهید.

*در آخر ومهم ترین قست استفاده از اسکوتر پیاده شدن از آن است .تا جای ممکن سرعت راپایین بیاورید و تا جایی که ممکن وقابل دسترس است کنار مانعی مثل دیوار این کار را انجام دهید تا در صورت به هم خوردن تعادلتان بتوانید از مانع استفاده کنید .
اول پای راستان را از اسکوتر پایین بیاورید آن هم دقت داشته باشد این کار را از پشت دستگاه انجام دهید وبعد از حفظ تعادل پای چپتان را روی زمین بذارید.:: بازدید از این مطلب : 80
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
ن : هایپر جیم
ت : شنبه 12 تير 1395
.
نویسندگان
آرشیو مطالب
مطالب تصادفی
مطالب پربازدید
چت باکس
تبادل لینک هوشمند
پشتیبانی
 تردمیل خانگی | فروش تردمیل خانگی | خرید تردمیل خانگی| انواع تردمیل خانگی | فروش اقساطی تردمیل خانگی